Paleciaki Elektryczne od Zakrem

Paleciaki Elektryczne od Zakrem

17 maja 2022

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych wózków paletowych elektrycznych. Jesteśmy firmą, która stawia na wysoką jakość oferowanych produktów i nasze ponad półwieczne doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Paleciaki elektryczne to wydajniejsza i udoskonalona wersja tradycyjny wózków ręcznych. Dlatego idealnie sprawdzą się przy transporcie poziomego ładunku między halami, na powierzchniach hipermarketów, hurtowni, marketów, magazynów, zakładach produkcyjnych itp. Wykorzystuje się je do rozładunku towarów z ciężarówek, rozkładania towaru na półkach sklepowych lub przemieszczaniu ciężkich elementów. Główne zalety posiadania wózka paletowego elektrycznego to znikomy wysiłek fizyczny przy obsłudze oraz sprawny transport ciężkich przedmiotów.
Wózki paletowe elektryczne są wyposażony w wydajne baterie elektryczne zapewniające wielogodzinną pracę ciągłą przy jednorazowym ładowaniu oraz tryb ułatwionego prowadzenia. Wózek paletowy elektryczny sam podąża za użytkownikiem przy minimalnym wkładzie wysiłku własnego. Dodatkowo regulowany uchwyt oraz duża masa udźwigu gwarantują wydajność, praktyczność i komfort użytkowania.
Do ładowania baterii wózek wymaga ładowarki zewnętrznej.

Paleciak elektryczny – dwie możliwe opcje ładowania:

• ładowanie baterii w wózku

• ładowanie baterii poza wózkiem

Paleciaki Elektryczne

 

Paleciaki elektryczne Zakrem to niezawodne wózki przeznaczone do długotrwałych i wymagających prac magazynowych. Lekkie prowadzenie, wspomaganie i płynne, poręczne unoszenie to zalety elektrycznych wózków do palet naszej firmy. Wózki paletowe elektryczne od Zakrem to niezawodność, wytrzymałość i wygoda użytkowania, które ułatwią pracę w każdym magazynie. Produkty firmy Zakrem są trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki naszemu zaawansowanemu zapleczu technologicznemu.

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zgodzie z naturą i zużywaną energię elektryczną produkujemy we własnej elektrowni słonecznej. Ze względu na środowisko zmieniamy technologię produkcji na  niskoenergochłonną i stosujemy środki produkcji i materiały (farby bez agresywnych rozpuszczalników) przyjazne naturze. Dlatego wybierając produkty Zakrem masz gwarancję, że produkty są tworzone w trosce o środowisko.

Najnowsze wpisy

27 marca 2024

Życzenia Wielkanocne

8 marca 2024

Stojaki Rowerowe - Parametry, Zastosowanie, Kryteria Wyboru

8 marca 2024

Wózki do Butli Gazowych