AKTUALNOŚCI

wielkanoc, życzenia, wózek paletowy

Życzenia Świąteczne

Życzymy Państwu dużo, dużo zdrowia na te nadchodzące dni 🐣🐥🐣🐥🐣🐥🐣🐥🐣🐥🐣🐥

Życzenia Świąteczne

Miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku🎅🎅🎅🌟🌟🌟🎄🎄🎄.
targi przemysłowe, roboty, lasery

Warsaw Industry Week 2019 – Ptak Warsaw Expo – Nadarzyn.

Warsaw Industry Week 2019 – Ptak Warsaw Expo – Nadarzyn. Pierwszy dzień targów za nami. Zapraszamy na nasze stoisko – hala F stoisko 247 – Klaster Obróbki Metali.
wózek paletowy cichy, lekki

Wózek paletowy cichy i silny – ZNACZNIE LŻEJSZA JAZDA

Uprzejmie informujemy Państwa, że wprowadziliśmy nowy produkt w wózkach paletowych tzn. C I C H Y. Wózek może być używany do pracy w miejscach gdzie wymagana jest cisza. Hałas w czasie jazdy poniżej 55 decybeli. Dodajmy jeszcze, że „są wyjątkowe niskie opory toczenia pod dużymi obciążeniami”. Symbolika tego wózka: WRU4-2300 CTC L-1150 S-520 Udźwig 2300 kg.…

ZAKREM – GEPARD BIZNESU 2018

Zakrem Sp. z o.o. w Grajewie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wesołych Świąt

Zakład nieczynny – 08.08.2018 – przerwa w dostawie energii elektrycznej

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniu 08.08.2018 r. (środa) zakład będzie nieczynny w związku z planowaną przerwą w dostawie energii elektrycznej. Przepraszamy za utrudnienia.

Nowy wózek paletowy WRU4-2300

Szanowni Państwo, Pragniemy Państwa poinformować, że produkujemy już i są w sprzedaży wózki paletowe WRU4-2300. Wózki charakteryzują się: Nowa konstrukcja ramy wózka. Nowy zespół pompujący. Waga – ok. 62 kg (w zależności od kół).\ Części wózka takie jak:\ zespół wahaczy kpl. łącznik kpl. zespół łączników kpl. osie, sworzenie i wałki dyszel kpl. części w agregacie…
Allegro